Logo - We care

Razem dla zrównoważonej produkcji

ROZPOCZĘTY W 2019, PROGRAM WECARE JEST INICJATYWĄ GROUPY ETAM, KTÓRY PROMUJE NASZĄ AMBICJĘ DĄŻENIA DO ZRÓWNOWAŻONEJ PRODUKCJI ORAZ SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Nasze zaangażowanie

Logo - matière bio

#01
WE CARE...
ABOUT
THE PLANET

Coraz częściej korzystamy z organicznych i naturalnych materiałów, wspieramy mniej zanieczyszczające rolnictwo i pozyskiwanie surowców z recyklingu: Istnieje wiele sposobów na innowacje i wkład w walkę ze zmianami klimatu, przywrócenie różnorodności biologicznej i ochronę oceanów.
Udział kolekcji WECARE! znacznie wzrósł między sezonem wiosennym, a zimowym w 2020 roku z 16% do 22%.

Logo - Lena en pyjama rayé

Cel 2025 :

80%

kolekcji eko-odpowiedzialnych

Co dalej?

Do 2025 r. chcemy, aby 80% naszych kolekcji było eko-odpowiedzialnych.
Współpracujemy z innymi głównymi graczami w modzie, aby ograniczyć nasz wpływ na klimat, różnorodność biologiczną i oceany.

Cel 2025 :

80%

kolekcji eko-odpowiedzialnych

#02
WE CARE...
ABOUT
WOMEN

Od ponad 100 lat wspieramy kobiety naszą bielizną i ubraniami, aby dać im pewność siebie i uwolnić ich moc. To nie przypadek, że jesteśmy zaangażowani w działalność stowarzyszeń i organizacji, które wspierają kobiety na całym świecie konkretnymi działaniami.

Logo - pétale de fleur
Logo - Filles en sous vetements

365
dni w roku

365

dni w roku

Co dalej?

Podtrzymujemy nasze zobowiązania wobec kobiet i stowarzyszeń przez 365 dni w roku!​​

W każdym roku mamy zamiar organizować eventy tematyczne oraz prowadzić zbiórki pieniędzy na rzecz kobiet. Wprowadziliśmy również zupełnie nową kolekcję YES!, którą zamierzamy również poszerzać o nowe produkty, aby pomóc kobietom po mastektomii zaakceptować i odbudować siebie.

Logo - matière bio

#03
WE CARE...
ABOUT
TRANSPARENCY

Zanurz się w sercu naszych partnerskich fabryk: odkryj naszą linię produkcyjną przy pełnej przejrzystości. Więcej informacji odnośnie lokalizacji produkcyjnych znajdziesz w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej.

Dostępne od 29 września w sklepach po zeskanowaniu kodu QR na etykiecie lub bezpośrednio na etam.pl na stronie produktu.

Logo - Lena en pyjama rayé

Cel 2021 :

100%

etycznej produkcji
z pełną transparentnością

Czy wiesz że?

Szczególną uwagę zwracamy na dobór i wsparcie tych partnerów. Każdy prezentowany zakład podlega regularnym audytom zewnętrznym i spełnia uznane i rygorystyczne międzynarodowe standardy społeczne (BSCI, SMETA, SA8000 lub ICS).​

Cel 2021 :

100%

etycznej produkcji
z pełną transparentnością