Akcesoria bieliźniane

Akcesoria bieliźniane

Sortuj przez

AKCESORIA BIELIŹNIANE

Odkryj wszystkie akcesoria bieliźniane na Etam.pl

Zdarzają się sytuacje, kiedy zwykły biustonosz to za mało. W Etam wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientek I dbamy o to, byś była gotowa na każdą sytuację. Bez względu na to jak wymagająca jest Twoja stylizacja, dzięki wyjątkowej kolekcji akcesoriów bieliźnianych będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnym dopasowaniem.

Różnorodność akcesoriów

Nasza oferta akcesoriów bieliźnianych pomoże Ci w każdej sytuacji. Oprócz klasycznych silikonowych biustonoszy, znajdziesz tu także taśmę do ciała, która skutecznie zatrzyma ubranie w miejscu, przedłużkę do obwodu, oraz klamrę, spinającą ramiączka, idealną do kreacji ze skrzyżowanymi plecami. Koniecznie sprawdź także specjalne ramiączka ściągające obwód biustonosza w dół, zapewniające efekt odkrytych pleców. Wszystkie nasze akcesoria występują w neutralnych kolorach nude, aby zapewnić Ci maksymalne wsparcie przy minimalnej widoczności.

Robisz zakupy bieliźniane I zależy Ci na jak najdłuższej żywotności wybranych produktów? Koniecznie zaopatrz się także w woreczek do prania od Etam, dzięki któremu biustonosze nie ulegną mechanicznym uszkodzeniom podczas codziennego prania. Bez problemu połączysz go z każdym biustonoszem od Etam.

Wysokiej jakości materiały

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rowiązań, silikonowe biustonosze od Etam bez problemu założysz więcej niż raz. Wystarczy, że po ich ściągnięciu przemyjesz je letnią wodą z mydłem I pozostawisz do wyschnięcia. Pamietaj także, aby ponownie nałożyć folię ochronną. Silikonowy biustonosz nakładaj na suchą skórę, nie stosuj kremu, aby miseczki utrzymały się na skórze nawet do 6 godzin.

Akcesoria bieliźniane od Etam stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów. Samoprzylepne biustonosze skłądają się w większości z silikonu, materiału poddawanego recyklingowi. W produkcji naszych produktów została użyta także poliolefina, która jest substancją termoplastyczną, gwarantującą podtrzymanie biustonosza samoprzylepnego. Używana jest także w produkcji ubrań sportowych, bielizny termicznej oraz podszewek. Klej termiczny pozwala natomiast na usztywnienie tkaniny I delikatne przywarcie do skóry, bez zsuwania się produktu.