Biustonosze klasyczne

Biustonosze klasyczne

Znaleziono 185 produktów

BIUSTONOSZE KLASYCZNE

Odkryj wszystkie biustonosze klasyczne na Etam.pl

Sprawdź kolekcję biustonoszy od Etam I zdefiniuj klasykę na nowo. W naszej ofercie oprócz koronkowych modeli z fiszbinami, znajdziesz także miękkie fasony z mikrofibry lub bawełny. Wybierz ten, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Nowatorskie rozwiązania

Decydując się na zakup biustonosza klasycznego marki Etam otrzymujesz gwarancję kobiecości w nowoczesnym wydaniu. Bez względu na to, czy wybierzesz model usztywniany, czy całkiem miękki, zapewni Ci on doskonałe podtrzymanie I wygodę przez cały czas noszenia.

Aby upewnić się, że każda nasza klientka będzie czuła się komfortowo bez względu na rozmiar, od miseczki D zostały wprowadzone dodatkowe rozwiązania, mające na celu zwiększenie swobody ruchów: szerszy pas pod biustem I ramiączka, dodatkowa haftka oraz wyższy mostek. Zobacz także nową kolekcję klasycznych biustonoszy Love Your Curves I czuj się pięknie w każdym rozmiarze.

Różnorodność stylów I materiałów

W szerokiej ofercie Etam znajdziesz zarówno klasyczne bawełniane biustonosze, jak I ciekawe projekty z fantazyjnej, zmysłowej koronki, zgodne z aktualnymi bieliźnianymi trendami. Zdecuduj się na zmysłową czerwień, lub delikatną biel, aby bielizna eksponowała Twój unikalny charakter.

Wybierz biustonosze klasyczne od Etam I zaangażuj się w działania wspierające środowisko. Bielizna projektowana w zgodnie z założeniami WECARE tworzona jest w większości z produktów eko-odpowiedzialnych lub pochodzących z recyklingu. Więcej o założeniach programu możesz przeczytać tutaj.