Biustonosze sportowe

Biustonosze sportowe

 • Poliamid

Filtrujesz według

 • Poliamid

Sortuj przez

 • ENERGY Biustonosz sportowy - lekkie podtrzymanie
  139,90 zł
  Studio Etam zaprojektowało linię biustonoszy, które są zarówno techniczne, jak i stylowe, aby wspier ...
  Zobacz więcej
  4.0
  (2 Opinie)

Biustonosze sportowe

Odkryj wszystkie biustonosze sportowe na Etam.pl

Biustonosze sportowe: powstały z myślą o kobietach aktywnych nie tylko na siłowni, ale także w trakcie codziennych zadań. Nasze biustonosze sportowe to przykład przemyślanych rozwiązań i innowacyjnych technologii, które będą wspierać Cię na każdym kroku.

Jak wybrać odpowiedni biustonosz sportowy?

Poszukując odpowiedniego biustonosza sportowego weź pod uwagę stopień podtrzymania – lekki, średni lub mocny w zależności od wykonywanej przez Ciebie aktywności. Podczas ćwiczeń biust powinien być odpowiednio unieruchomiony, aby skóra nie rozciągała się pod wpływem ruchów. Mięśnie klatki piersiowej mogą wówczas pracować jak najbardziej wydajnie i kształtować się we właściwy i wymagany sposób. Nasze biustonosze sportowe zostały uszyte z oddychających materiałów, który szybko odprowadzają wilgoć ze skóry, także podczas bardzo intensywnych i długich ćwiczeń.Dzięki temu dają poczucie komfortu podczas całego treningu.

Jeśli uprawiasz lekkie sporty lub poszukujesz sportowego biustonosza na codzień wybierz biustonosze z lekkim lub średnim podtrzymaniem. Jeśli jednak poszukujesz czegoś do biegania czy na siłownię, polecamy biustonosze o mocnym podtrzymaniu.

Biustonosz sportowy, a najnowsze trendy

Nie od dziś wiadomo, że przy wyborze stroju często kierujemy się najnowszymi trendami. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się zarówno sportowe biustonosze klasyczne w stonowanych odcieniach, jak i takie z szalonymi printami lub w bardzo jaskrawych kolorach.