Biustonosze z miękkimi miseczkami

Biustonosze z miękkimi miseczkami

BIUSTONOSZE Z MIĘKKIMI MISECZKAMI

Odkryj wszystkie biustonosze z miękkimi miseczkami na Etam.pl

Sprawdź szeroką ofertę biustonoszy z miękkimi miseczkami od Etam i przekonaj się, że ich noszenie wcale nie musi kojarzyć się z uciskiem i dyskomfortem. Wybieraj spośród wielu dostępnych modeli i materiałów, odpowiadającym Twoim potrzebom i ciesz się modą prosto z Francji!

Naturalny kształt

W Etam wierzymy, że wszystkie kształty są piękne. Jeżeli nie przekonuje Cię efekt push-up i wolisz postawić na naturalność, zdecydowanie sięgnij po nasze biustonosze z miękkimi miseczkami. Gwarantowana różnorodność stylów, materiałów i kolorów, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej wygody.

Bez względu na to, czy jesteś fanką totalnego komfortu biustonoszy bez fiszbin czy wolisz te klasycznie usztywnione, miękkie biustonosze od Etam spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Ciesz się efektem naturalnie podkreślonych kształtów, bez dodawania objętości!

Czym charakteryzują się miękkie Biustonosze od Etam?

Nie znajdziesz tu miseczki z dodatkowym wypełnieniem, która optycznie powiększy piersi. Miękkie biustonosze sprawdzą się jednak w sytuacji, kiedy zależy Ci na efekcie naturalnie zaokrąglonego biustu.
Decydując się na miękkie biustonosze wciąż jednak możesz cieszyć się ich różnorodnością i wybrać ten, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Sięgnij po Nr 4, jeżeli poszukujesz biustonosza idealnego pod t-shirt, w którym wysoka fiszbina w kształcie litery „U” zapewni subtelne uniesienie biustu, lub postaw na pięknie zbliżone i zaokrąglone piersi w modelu nr 5. Dzięki fiszbinie przypominającej literę „C” będziesz mogła cieszyć się efektem push-up, bez dodatkowego wypełnienia. Trójkątne modele dzięki swojemu głębszemu wycięciu idealnie sprawdzą się w stylizacjach z głębokim dekoltem.