Biustonosze push up

Biustonosze push up

Znaleziono 49 produktów

Sortuj przez

Biustonosze push up

Odkryj wszystkie biustonosze push up na Etam.pl

Biustonosze push up: dzięki wkładkom wykonanym z delikatnej pianki lub silikonu będa w stanie dodać objętości Twoim piersiom. Niektóre z dostępnych modeli pozwalają na osiągnięcie efektu nawet to +2 rozmiarów. Są popularne wśród kobiet, które chciałyby optycznie powiększyć biust, wypełnić i podkreślić dekolt. W naszej ofercie znajdziesz zarówno biustonosze push up z wyjmowanymi wkładkami piankowymi jak i wszytymi na stałe poduszeczkam, które idealnie dopasują się do kształtu Twoich piersi.

Jak wybrać odpowiedni biustonosz push up?

Biustonosze dodające objętości nadają się do każdego kształtu i typu piersi. Muszą być tylko odpowiednio dobrane. Jak w każdym innym biustonoszy należy pamiętać o tym, aby biustonosz nie krępował ruchów. Miseczki powinny obejmować całe piersi i podnosić je do góry, a fiszbiny nie mogą uciskać w żadnym miejscu. W naszej ofercie najbardziej klasycznym modelem jest biustonosz Magic Up n°1, który pozwala wyeksponować głęboki dekolt, niezależnie od objętości biustu. Na specjalne okazje wybierz biustonosz push-up n°2 z głębszym dekoltem z przodu, dzięki czemu będziesz mogła sięgać po bardziej wydekoltowane sukienki czy bluzki.

W naszej ofercie znajdziesz również, biustonosze push up bez fiszbin lub et z trójkątnymi miseczkami - biustonosze n°3 które będą idealne zarówno do mniejszych biustów, jak i do miłośników wygody: elastyczne i miękkie, zapewniają jednak delikatniejszy efekt modelowania, a dzięki temu zapewniają naturalny efekt.

Najmodniejsze biustonosze push up - poznaj trendy!

Komfort przede wszystkim: wydawać by się mogło, że bielizna nie podlega modzie i trendom, bo zwykle nie powinno jej być widać. Nic bardziej mylnego! Biustonosze push up tak jak inne modele wciąż się zmienia. O ile pierwotnie ten typ biustonosza zapewniał szczególnie „mocne” podtrzymanie i grube wypełnienie, dziś oczekuje się od niego również lekkości i delikatności: cienkich miseczek, delikatnych koronek i niekoniecznie ogromnego wypełnienia ... Regulowane ramiączka do odsłoniętych pleców, zapięcie na zatrzask między miseczkami z przodu do głębokich dekoltów, push up zachowuje swój efekt modelowania i powiększania, a jednocześnie jest bardziej dyskretny, do noszenia zawsze i wszędzie...

Jak dobrać biustonosz push up do rozmiaru biustu?

Różne rodzaje wypełnienia w modelach push-up (pianka zintegrowana, pianka progresywna, silikon i inne) pozwalają modulować podtrzymanie, kształt i optycznie dodaja objętości. W przypadku małych piersi idealne będą wkładki klasycznego biustonosza push-up: podnoszą i skupiają biust, jednocześnie podkreślając objętość. Te modele są idealne do uzyskania ładnego dekoltu! Z kolei biust od średniego do obfitego docenią modele z progresywnym wypełnieniem, grubszym u dołu misek dla uzyskania efektu oraz miseczkami, które tworzą idealną objętość i kształt. Efekt będzie bardziej naturalny i ładnie podkreśli dekolt, szczególnie pod obcisłymi ubraniami.