Majtki eko-odpowiedzialne 🌱

Majtki eko-odpowiedzialne 🌱

Znaleziono 267 produktów

Sortuj przez

MAJTKI EKO-ODPOWIEDZIALNE

Odkryj wszystkie majtki eko-odpowiedzialne na Etam.pl

Dbanie o planetę to wspólna sprawa wszystkich jej mieszkańców, dlatego w Etam wprowadziliśmy kolekcję bielizny eko-odpowiedzialnej, spełniającej założenia naszego wyjątkowego programu WECARE. Sprawdź szeroką ofertę majtek eko-odpowiedzialnych i dbaj o planetę w dobrym stylu!

Co sprawia, że produkt jest eko-odpowiedzialny?

Program WECARE opiera się na dwóch głównych kryteriach. Pierwszym z nich jest wybór odpowiednich ekologicznych włókien, mających pochodzenie organiczne lub z recyklingu. Posiadają certyfikaty niezależnych międzynarodowych marek takich jak GOTS lub GRS, a fabryki, z którymi współpracuje Etam posiadają certyfikaty BSCI, SMETA, ICS lub SA8000.

Nasza kolekcja majtek eko-odpowiedzialnych to gwarancja wygody i stylu w bezpiecznym dla Ziemi wydaniu. Możesz wybierać spośród wielu dostępnych fasonów, kolorów i materiałów, spełniających każdą Twoją potrzebę. Bez względu na to, czy potrzebujesz wymodelowania sylwetki, czy wręcz przeciwnie – podkreslenia jej naturalnych kształtów.

Wyjątkowe promocje

Nie zapomnij skorzystać z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla członków programu lojalnościowego Etam Connect. Zaloguj się do swojego konta i kupuj więcej, płacąc mniej! Decydując się na zakup trzech par dowolnych majtek, zapłacisz tylko za dwie! Mieszaj, dobieraj i łącz w niepowtarzalne zestawy tak, byś była przygotowana na każdą okazję.

Sprawdź także najnowszą kolekcję bielizny menstruacyjnej i skorzystaj ze zniżki -69 PLN przy zakupie trzech sztuk. Zrezygnuj z jednorazowych środków higienicznych i wspieraj planetę, jednocześnie oszczędzając pieniądze! Nasza bielizna menstruacyjna zapewni Ci ochronę nawet do 12 godzin, gwarantując jednocześnie komfort i poczucie kobiecości przez cały czas noszenia.

Zapoznaj się z regulaminem promocji tutaj.