Majtki z mikrofibry

Majtki z mikrofibry

Znaleziono 171 produktów

Sortuj przez

MAJTKI Z MIKROFIBRY

Odkryj całą kolekcję majtek z mikrofibry na Etam.pl

Majtki z mikrofibry to zdecydowanie gwarancja niezwykłej wygody w dobrym stylu. Sprawdź naszą szeroką ofertę I przekonaj się, że możesz wyglądać I czuć się dobrze bez względu na okoliczności.

Czym jest mikrofibra I jakie ma właściwości?

Mikrofibra to materiał syntetyczny, pozyskany głownie z włókien poliestrowych lub poliamidowych, nawet do 100 razy cieńszych niż ludzki włos. Dzięki temu produkty stworzone z mikrofibry charakteryzują się miękkością I odporonością na uszkodzenia. Dzięki swojej trwałości, majtki z mikrofibry są także bardziej odporne na procesy pielęgnacyjne. Nie rozciągają się w praniu I zachowują swoją delikatną postać.

Mikrofibra jest także materiałem oddychającym, zapewniając komfort I zdrowie dla ciała przez cały czas użytkowania. Idealnie dopasowuje się także do kształtów sylwetki, dzięki czemu jest to idealny materiał na co dzień. Majtki z mikrofibry są także idealnym rozwiązaniem dla alergików: syntetyczny materiał nie wywołuje dodatkowych podrażnień, a także nie przepuszcza kurzu I innych zanieczyszczeń.

Wyjątkowe promocje

Nie zapomnij skorzystać z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla członków programu lojalnościowego Etam Connect. Zaloguj się do swojego konta i kupuj więcej, płacąc mniej! Decydując się na zakup trzech par dowolnych majtek, zapłacisz tylko za dwie! Mieszaj, dobieraj i łącz w niepowtarzalne zestawy tak, byś była przygotowana na każdą okazję.

Sprawdź także najnowszą kolekcję bielizny menstruacyjnej i skorzystaj ze zniżki -69 PLN przy zakupie trzech sztuk. Zrezygnuj z jednorazowych środków higienicznych i wspieraj planetę, jednocześnie oszczędzając pieniądze! Nasza bielizna menstruacyjna zapewni Ci ochronę nawet do 12 godzin, gwarantując jednocześnie komfort i poczucie kobiecości przez cały czas noszenia.

Zapoznaj się z regulaminem promocji tutaj.