TOP LISTA - Majtki Menstruacyjne Smoon

Smoon x Etam

MAJTKI MENSTRUACYJNE BEZ KOMPROMISÓW

La Culotte Menstruelle

Z dumą podejmujemy współpracę ze smoon, nową marką, która przyczynia się do uwalniania kobiecego ciała.

Negatywny wpływ na zdrowie i środowisko, do tego brak komfortu, czas to zmienić i zaproponować ochronę w czasie miesiączki bez kompromisów. #feelFREE

La Culotte Menstruelle
1 Kalhotky = 969 Kč
La Culotte Menstruelle
3 Kalhotky = -15%
La Culotte Menstruelle

Majtki menstruacyjne smoon łączą wydajność z wygodą, aby kobiety czuły pełną swobodę ruchów i pewność siebie także w czasie miesiączki. ZOBACZ MAJTKI

ZALETY MAJTEK SMOON?

WYDAJNE

Wchłanianie równe 3 tamponom Skuteczność przez 12 H ciągłego użytkowania Zerowe odczucie wilgoci i nieprzyjemnego zapachu

WYGODNE

Mniej niż 2mm grubości, bez szwów, efekt drugiej skóry, aby kobiety czuły pełną swobodę ruchów

EKOLOGICZNE

Zero odpadów, zero produktów szkodliwych dla zdrowia Można je prać i wilokrotnie używać przez lata"

CHCECIE WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 • W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ MAJTKI MENSTRUACYJNE?

  Można je prać, a dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów najtki menstruacyjne wchłaniają płyn podczas miesiączki (ale także chronią przed plamieniem w trakcie cyklu lub przy punktowym nietrzymaniu moczu).

  O pomoc w rozwinięciu innowacyjnej technologii zwróciliśmy się do inżyniera tekstylnego. Wchłaniająca część majtek jest zbudowana z trzech ultratechnicznych warstw materiałów :

  1. Pierwsza odprowadza płyn w kierunku warstwy wchłaniającej i natychmiast wysycha, aby zapobiec wszelkiemu odczuciu wilgoci.​
  2. Druga warstwa wchłania i zatrzymuje płyn w ciągu całego dnia i/ lub nocy - jej właściwości antybakteryjne niwelują nieprzyjemny zapach.
  3. Ostatnia warstwa jest odporną na przeciekanie, A ZARAZEM oddychającą cienką membraną. Takie rozwiązanie nie dopuszcza do przeciekania, jednocześnie pozwalając, dzięki ciepłocie ciała, wyparować wodzie zawartej we krwi - unikamy w ten sposób procesów fermentacji, które zachodzą przy zastosowaniu podpaski!

  Technologia polega także na bezszwowej koncepcji majtek, która sprawia że bielizna jest niewidoczna pod ubraniem, a jednocześnie pozwala uniknąć przeciekania.

  Majtki w ulepszonej wersji!

 • JAK PRAĆ MAJTKI MENSTRUACYJNE ?

  Zalecamy uprać majtki menstruacyjne przed założeniem ich po raz pierwszy.​

  Możesz je prać ręcznie lub w pralce.

  • Jeśli decydujesz się na pranie ręczne, należy je przeprowadzić w zimnej wodzie z użyciem mydła, które nie jest zbyt tłuste (tłuste mydło może uszkodzić warstwę odprowadzającą). Pamiętaj, aby dokładnie wyżąć majtki, co przyspieszy ich wysychanie ;)​
  • Jeśli całą pracę wykona za Ciebie pralka, nie zapomnij wcześniej wypłukać majtek pod zimną wodą, aby usunąć nadmiar krwi. Możesz je następnie uprać z pozostałą bielizną w temperaturze do 30°, bez dodawania płynu zmiękczającego. Nie należy wkładać ich do suszarki, powinny schnąć w sposób naturalny.
 • W JAKI SPOSÓB MAJTKI WCHŁANIAJĄ NIEPRZYJEMNE ZAPACHY?

  Zwróciliśmy się do inżyniera tekstylnego o pomoc w rozwinięciu innowacyjnej technologii, która umożliwia drugiej warstwie majtek wchłonąć i zatrzymać płyn w ciągu całego dnia i/ lub nocy tak, aby jej właściwości antybakteryjne niwelowały nieprzyjemny zapach.

 • CZY ODCZUWA SIĘ WILGOĆ PODCZAS NOSZENIA MAJTEK?

  Zwróciliśmy się do inżyniera tekstylnego o pomoc w rozwinięciu innowacyjnej technologii : pierwsza warstwa majtek odprowadza płyn w kierunku warstwy wchłaniającej i natychmiast wysycha, aby zapobiec wszelkiemu odczuciu wilgoci.

 • CZY MAJTKI MENSTRUACYJNE TRZEBA ZMIENIAĆ W CIĄGU DNIA?

  Majtki można nosić przez cały dzień lub całą noc. Mają zdolność wchłonięcia od 15 do 20 ml, co niemal równa się ilości płynu, jaki kobieta traci średnio w ciągu CAŁEGO cyklu miesiączkowego. Możesz więc być spokojna, majtki są odpowiednie do każdej miesiączki! To odpowiada 3 do 4 klasycznych tamponów.

 • Z JAKICH MATERIAŁÓW WYKONANO MAJTKI MENSTRUACYJNE SMOON?
  • Na "podstawę" majtek szukaliśmy materiału, który pozwoli uniknąć wszelkiego odczucia wilgotności tak nieprzyjemnej w przypadku podpasek. Nasz wybór padł na innowacyjny materiał, który odprowadza płyny do warstwy wchłaniającej i ultraszybko schnie. Skład: hydrophilamid, poliamid i elastan.​
  • Warstwa wchłaniająca to materiał umożliwiający wchłanianie płynu w ciągu całego dnia lub nocy. Skład: poliester. ​
  • Następnie nieprzemakalna i oddychająca membrana, która pozwala majtkom "oddychać", chroniąc przed przeciekaniem. Skład: poliester i poliuretan.
  • Na koniec główny materiał majtek, miękki i zapewniający swobodę ruchów w każdej sytuacji. Skład: poliamid i elastan​
  • Materiały te są francuskie i włoskie. Każdy z nich posiada certyfikat OEKO-TEX® i żaden nie zawiera nanocząsteczek srebra. ​

   Certyfikat OEKO-TEX® jest ujednoliconym ogólnoświatowym systemem certyfkacji surowców, półfabrykatów i gotowych wyrobów włókienniczychna każdym etapie produkcji. Gwarantuje, że użyte materiały są wolne od chemicznych substancji szkodliwych dla planety lub Twojego zdrowia.

 • GDZIE ODBYWA SIĘ PRODUKCJA MAJTEK MENSTRUACYJNYCH SMOON?

  Nasza bezszwowa technologia zaprowadziła nas do Tunezji, sąsiedzkiego kraju znanego w świecie ze specjalistycznej wiedzy i umiejętności w dziedzinie bielizny. Zakład produkcyjny podlega regularnej kontroli pod względem przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

 • JAKIEJ ILOŚCI JEDNORAZOWYCH PODPASEK/ TAMPONÓW ODPOWIADA WCHŁANIANIE PŁYNU PRZEZ MAJTKI?

  Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od rozmiaru/ marki produktów zabezpieczających, których używasz. Majtki mają zdolność wchłonięcia od 15 do 20 ml, co niemal równa się ilości płynu, jaki kobieta traci średnio w ciągu CAŁEGO cyklu miesiączkowego. Możesz więc być spokojna, majtki są odpowiednie do każdej miesiączki! To odpowiada 3 do 4 klasycznych tamponów

 • CZY MAJTKI PĘCZNIEJĄ POD WPŁYWEM WCHŁANIANEGO PŁYNU?

  Majtki nie pęcznieją, zwróciliśmy się do inżyniera tekstylnego o pomoc w rozwinięciu innowacyjnej technologii . Wchłaniająca część majtek jest zbudowana z trzech ultratechnicznych warstw materiałów:

  1. Pierwsza odprowadza płyn w kierunku warstwy wchłaniającej i natychmiast wysycha, aby zapobiec wszelkiemu odczuciu wilgoci.​
  2. Druga warstwa wchłania i zatrzymuje płyn w ciągu całego dnia i/ lub nocy - jej właściwości antybakteryjne niwelują nieprzyjemny zapach​
  3. Ostatnia warstwa jest odporną na przeciekanie, A ZARAZEM oddychającą cienką membraną. Takie rozwiązanie nie dopuszcza do przeciekania, jednocześnie pozwalając, dzięki ciepłocie ciała, wyparować wodzie zawartej we krwi - unikamy w ten sposób procesów fermentacji, które zachodzą przy zastosowaniu podpaski!
 • ILE MAJTEK POTRZEBA W CZASIE JEDNEGO CYKLU MIESIĄCZKOWEGO?

  Zalecamy 2 pary, a najlepszą opcją będą 3 pary. Pozwali to na ich używanie w ciągu całego okresu.

 • DLACZEGO WYBRAĆ MAJTKI MENSTRUACYJNE BEZSZWOWE?

  Wybraliśmy bezszwowe majtki Smoon z trzech powodów:​

  1. aby zapewnić Ci większą wygodę
  2. sprawić, żeby majtki były niewidoczne pod ubraniem, nawet pod legginsami
  3. upewnić się, że membrana zapobiegająca przeciekaniu nie zostanie uszkodzona przez szew, a także stworzyć niezawodną barierę dla pzeciekania!

  W ten sposób wygoda i niewidoczność pod ubraniem jest trwale zapewniona, należy również zaznaczyć, że jedynie część dolna majtek składa się z wielu warstw tkaniny - pozostałe części nie są zdublowane.​

 • JAK TRWAŁE SĄ MAJTKI?

  Wybraliśmy materiały najwyższej jakości, Twoje majtki SMOON są więc tak zaprojektowane, żeby były trwałe!

  Ponieważ są to tkaniny wchłaniające i antybakteryjne, właściwości majtek nie mają ograniczonego okresu działania.. Jednak z biegiem czasu będą się zużywać jak każde inne majtki. Szybkość zużycia będzie zależeć od częstotliwości ich używania i sposobu prania. Szacujemy, że posłużą Ci od 2 do 5 lat lub dłużej!

 • CZY MAJTKI MOGĄ BYĆ UŻYWANE PRZY PROBLEMACH Z NIETRZYMANIEM MOCZU?

  Majtki SMOON mogą być używane przy niewielkich problemach z nietrzymaniem moczu. Sprawdzą się idealnie dla kobiet w ciąży lub młodych mam, które mają punktowo niewielkie problemy z trzymaniem moczu. Mogą też stanowić doskonałą ochronę przed plamieniem w trakcie cyklu miesiączkowego. Koniec z używaniem papieru toaletowego jako zabezpieczenia!

 • CZY MOGĘ NOSIĆ MAJTKI MENSTRUACYJNE RAZEM Z PODPASKĄ?

  Nie,nie można nosić majtek menstruacyjnych razem z podpaską lub wkładką higieniczną, bo to powoduje, że warstwa wchłaniająca staje się bezużyteczna. Możesz jednak nosić tampon lub kubeczek menstruacyjny jako uzupełnienie działania majtek menstruacyjnych.

Artykuły: 1
Rozmiary Kolory Filtruj Sortuj przez
Artykuły: 1

Rozmiary

Rozmiary

 • Majtki menstruacyjne morski.
  • XS
  • XL
  3 PARY MAJTEK SMOON = 369,90zł
  149,90 zł