Etam - magasin

Nie możemy się doczekać,
aby Cię znów zobaczyć

Nasze salony stacjonarne zostały ponownie otwarte, a nasze zespoły mobilizują się, aby powitać Cię w odpowiednich warunkach. Znajdź najbliższy sklep:

Lokalizator sklepów>

Poznaj nowe zasady bezpieczeństwa w sklepach

Nasze usługi ewoluują,
aby pozwolić Ci na w pełni bezpieczne zakupy.

Etam - limite

Ograniczenie ilości klientów przebywających w sklepie : 1 osoba / 15m2. Maksymalna ilość klientów podana jest przy wejściu każdego z naszych salonów.

Etam - Distance

Przestrzeganie wymaganej minimalnej odległości 2 metrów pomiędzy każdą osobą. W sklepie wyznaoczone zostały specjalne punkty przy kasie i w przymierzalniach.​

Etam - Main

Dezynfekcja rąk: zapewnienie żelu wodno-alkoholowego przy wejściu i wewnątrz sklepów.​

Etam - Masque

Wszyscy pracownicy sklepów wyposażeni są w maseczki ochronne.

Etam - Nettoie

Przymierzalnie są dezynfekowane na bieżąco po każdym kliencie.

Etam - Fumée

Przymierzone bądź zwrócone produkty są izolowane przez minimum 24h, a następnie czyszczone parowo przez ponownym odłożeniem na półki.

Wybierz ekspresowe zakupy w salonie

Wolisz szybkie zakupy? Nasze usługi ewoluują,
aby zapewnić Ci szybkie i bezpieczne zakupy.

Etam - Coli

Odbiór zamówienia w salonie : zamów wygodnie i bezpiecznie online i wybierz darmową dostawę do jednego z naszych salonów stacjonarnych. Jeśli chcesz odebrać zamówienie nie wchodząc do sklepu, nie wahaj się zgłosić do naszych sprzedawców!

Etam - Sac

E-rezerwacje (wkrótce dostępne) dla jeszcze szybszych zakupów : znajdź interesujące Cię produkty na etam.com i sprawdź ich dostępność w wybranym sklepie. Możesz je zarezerwować, Twój wybór zaczeka na Ciebie w sklepie!

Etam - Payer

Płatności bezkontaktowe : zapłać bezpośrednio kartą mobilną lub bankową bez dotykania terminala płatniczego. W ten sposób ograniczasz interakcje przy kasie. Limity transakcji bez pinu to teraz 100 zł! (dla pewności sprawdź limit w swoim banku)