Etam - magasin

NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ,
ABY CIĘ ZNÓW ZOBACZYĆ​

Nasze salony stacjonarne zostały ponownie otwarte, a nasze zespoły mobilizują się, aby powitać Cię w odpowiednich warunkach. Znajdź najbliższy sklep:

Lokalizator sklepów >

POZNAJ NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W SKLEPACH

Nasze usługi ewoluują,
aby pozwolić Ci na w pełni bezpieczne zakupy.

Etam - limite

Ograniczenie ilości klientów przebywających w sklepie : 1 osoba / 15m2. Maksymalna ilość klientów podana jest przy wejściu każdego z naszych salonów.

Etam - Distance

Przestrzeganie wymaganej minimalnej odległości 2 metrów pomiędzy każdą osobą. W sklepie wyznaoczone zostały specjalne punkty przy kasie i w przymierzalniach.​

Etam - Main

Dezynfekcja rąk: zapewnienie żelu wodno-alkoholowego przy wejściu i wewnątrz sklepów.​​

Etam - Masque

Wszyscy pracownicy sklepów wyposażeni są w maseczki ochronne.

Etam - Nettoie

Przymierzalnie są dezynfekowane na bieżąco po każdym kliencie.

Etam - Fumée

Przymierzone bądź zwrócone produkty są izolowane przez minimum 24h, a następnie czyszczone parowo przez ponownym odłożeniem na półki.​

Bezpieczne zakupy w salonach stacjonarnych

Nasze usługi ewoluują,
aby zapewnić Ci bezpieczne zakupy.

Etam - Try

Profesjonalny dobór biustonosza : masz wątpliwości co do rozmiaru biustonosza? Do dyspozycji w każdym salonie znajdziesz papierowe miarki jednorazowego użytku, dzięki czemu możesz się zmierzyć, w towarzystwie, ale bez bliskiego kontaktu z naszymi doradcami.

Etam - Payer

Bezpieczne płatności bezkontaktowe: zapłać bezpośrednio kartą mobilną lub bankową bez dotykania terminala płatniczego. W ten sposób ograniczasz interakcje przy kasie. Limity transakcji bez pinu to teraz 100 zł! (dla pewności sprawdź limit w swoim banku)