Harbour Island: sexy black

Harbour Island: sexy black

Ta kolekcja to odważne kształty i wycięcia, które odsłaniają nieco więcej. Intensywna czerń i błyszczące detale sprawią, że to lato będzie glamour.

Znaleziono 24 produktów

HARBOUR ISLAND: Sexy Black

Odkryj całą kolekcję Harbour Island na Etam.pl

Kolekcja Harbour Island: Sexy Black to obowiązkowy wybór każdej miłośniczki niezastąpionej, klasycznej czerni I zmysłowych mocno wyciętych fasonów, eksponujących sylwetkę. Czuj się szykownie w każdej sytuacji!

Czym charakteryzuje się kolekcja Sexy Black?

W Etam zależy nam na spełnieniu wyjątkowych potrzeb każdej kobiety, dlatego oprócz innowacyjnych rozwiązań I ciekawych, kolorowych wzorów, wprowadziliśmy także kolekcję Harbour Island, będącą idealnym rozwiązaniem dla kobiet stawiających na klasyczny szyk. Neutralne kolory I zmysłowe fasony idealnie sprawdzą się na każdych wakacjach.

Kolekcja Harbour Island to gwarancja niezwykłej zmysłowości, uzyskanej dzięki seksownym wycięciom I wyjątkowo kobiecym formom. Lśnij w słońcu całe lato I postaw na strój kąpielowy Harbour Island w wesji z delikatnie lejącego, błyszczącego materiału, który urozmaici Twoją stylizację. Połącz wybrany strój kąpielowy z modnymi strojami plażowymi, które uzupełnią plażowy look I sprawią, że będziesz przygotowana na każdą okazję!

Nie musisz się martwić, jeżeli wciąż nie jesteś pewna, który model wybrać. Sprawdź nasz niezwykle praktyczny przewodnik po wszystkich fasonach I znajdź idealny model nie tylko dla potrzeb swojej sylwetki, ale także własnych upodobań. Żadna kolekcja nie będzie miała przed Tobą tajemnic!