matières biologiques

MATERIAŁY
Z RECYKLINGU

Nasze materiały z recyklingu pochodzą głównie z przetworzonych butelek plastikowych lub ścinków produkcyjnych i pozwalają na znaczne zmniejszenie zużycia energii oraz recykling odpadów.
Certyfikaty GRS lub RCS.

Stroje kąpielowe eko-odpowiedzialne 🌱

Stroje kąpielowe eko-odpowiedzialne 🌱

Sortuj przez

EKO-ODPOWIEDZIALNE STROJE KĄPIELOWE

Odkryj wszystkie stroje eko-odpowiedzialne na Etam.pl

Wybierając stroje eko-odpowiedzialne od Etam możesz cieszyć się modą I jednocześnie pomóc w zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko. Odkryj nasze innowacyjne kolekcje, które wykorzystują ekologiczne materiały!

Z jakich ekologicznych materiałów wykonane są stroje kąpielowe?

Eko-odpowiedzialne stroje kąpielowe od Etam stworzone są głównie z poliamidu I poliestru pochodzących z recyklingu. Ich wykorzystanie znacznie ogranicza ślad węglowy przez wykorzystanie odpadów produkcyjnych lub tworzyw sztucznych, takich jak plastikowe butelki.

Nasza innowacyjna kolekcja One Size została stworzona w całości z poliamidu pochodzącego z recyklingu, nie tracąc przy tym swoich niezwykłych rozciągliwych właściwości. Postaw na szyk w eko-odpowiedzialnym stylu!

Co oznacza etykieta "wecare"?

Wecare jest programem ekologicznym Etam, rozwijanym przez naszą markę już od 2018 roku. Stworzony został z myślą o drodze ku bardziej zrównoważonej modzie I podjęciu działań mających na celu ograniczenie zanieczyszczenia środowiska.

Oprócz wprowadzania bardziej ekologicznych procesów produkcji, program wecare definiuje także transparentność partnerskich fabryk, wspiera obieg zamknięty naszych produktów, a także wychodzi z inicjatywami wspierającymi kobiety w różnych sytuacjach. O szczegółach programu wecare możesz przeczytać tutaj