Nasze kolekcje
swimwear

100%

visuel

ZAANGAŻOWANI W BARDZIEJ
ODPOWIEDZIALNĄ MODA

visuel
visuel

ECO-CONCEPT(1)

Produkt Etam WeCare ma o 15% mniejszy ślad węglowy w porównaniu z produktem konwencjonalnym (z wyłączeniem kolekcji kapsułowych).

visuel
visuel

TRANSPARENTNOŚĆ(2)

Odkryj warunki produkcji 100% naszych produktów, przechodząc na stronę każdego produktu. Każda strona ma krótki filmik, który pokazuje fabrykę, która ją wyprodukowała lub informacje o fabryce, w której produkt został wyprodukowany.

visuel
visuel

CYRKULARNOŚĆ(3)

Wrzuć swoje używane stroje kąpielowe do terminali Mały Gest Wielkie Wsparcie znajdujących się w naszych butikach Etam, aby dać im drugie życie.

(1) Ograniczenie wpływu na środowisko zostało wprowadzone już w fazie projektowania produktu. Produkt Etam WeCare wykazuje średnio 15% redukcję śladu węglowego w porównaniu z produktem konwencjonalnym. Z wyłączeniem kolekcji kapsułowych.
(2) Etam publikuje pełną listę swoich fabryk partnerskich. Na każdym produkcie kod QR daje dostęp do kluczowych informacji, a także do filmu wideo z fabryki.
(3) Etam zbiera używane biustonosze i stroje kąpielowe, aby dać im drugie życie lub odpowiednie zakończenie życia poprzez projekt Mały Gest Wielkie Wsparcie. Więcej informacji: https://www.etam.pl/LP_we_care_2022_gen.html

Filtrujesz według

Sortuj przez

 • TWIGY Góra od bikini opaska

  149,90 zł
  -50 PLN za 300 PLN lub -100 PLN za 500 PLN
  Idealny komfort, nawet na plaży. Opaska z fiszbinami i odpinanymi ramiączkami dla optymalnego podtrz ...
  Zobacz więcej
 • TWIGY Góra od bikini opaska

  149,90 zł
  -50 PLN za 300 PLN lub -100 PLN za 500 PLN
  Idealny komfort, nawet na plaży. Opaska z fiszbinami i odpinanymi ramiączkami dla optymalnego podtrz ...
  Zobacz więcej
 • TWIGY Góra od bikini opaska

  149,90 zł
  -50 PLN za 300 PLN lub -100 PLN za 500 PLN
  Ulegnij nadrukowi inspirowanemu latami 70-tymi. Z fiszbinami i odpinanymi ramiączkami, opaska obiecu ...
  Zobacz więcej

EKO-ODPOWIEDZIALNE STROJE KĄPIELOWE

Odkryj wszystkie stroje eko-odpowiedzialne na Etam.pl

Wybierając stroje eko-odpowiedzialne od Etam możesz cieszyć się modą I jednocześnie pomóc w zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko. Odkryj nasze innowacyjne kolekcje, które wykorzystują ekologiczne materiały!

Z jakich ekologicznych materiałów wykonane są stroje kąpielowe?

Eko-odpowiedzialne stroje kąpielowe od Etam stworzone są głównie z poliamidu I poliestru pochodzących z recyklingu. Ich wykorzystanie znacznie ogranicza ślad węglowy przez wykorzystanie odpadów produkcyjnych lub tworzyw sztucznych, takich jak plastikowe butelki.

Nasza innowacyjna kolekcja One Size została stworzona w całości z poliamidu pochodzącego z recyklingu, nie tracąc przy tym swoich niezwykłych rozciągliwych właściwości. Postaw na szyk w eko-odpowiedzialnym stylu!

Co oznacza etykieta "wecare"?

Wecare jest programem ekologicznym Etam, rozwijanym przez naszą markę już od 2018 roku. Stworzony został z myślą o drodze ku bardziej zrównoważonej modzie I podjęciu działań mających na celu ograniczenie zanieczyszczenia środowiska.

Oprócz wprowadzania bardziej ekologicznych procesów produkcji, program wecare definiuje także transparentność partnerskich fabryk, wspiera obieg zamknięty naszych produktów, a także wychodzi z inicjatywami wspierającymi kobiety w różnych sytuacjach. O szczegółach programu wecare możesz przeczytać tutaj