Stroje kąpielowe po mastektomii

Stroje kąpielowe po mastektomii

Anuluj

Stroje kąpielowe po mastektomii

Odkryj wszystkie stroje kąpielowe po mastektomii na Etam.pl

Chcąc wspierać kobiety na każdym etapie życia, Etam prezentuje kolekcje strojów kąpielowych przeznaczonych dla kobiet po zabiegu mastektomii, które łączą w sobie funkcjonalność I niepowtarzalny styl, aby każda kobieta bez przeszkód mogła cieszyć się nadchodzącym latem.

Konstrukcja stroju kąpielowego

Wszystkie stroje kąpielowe po mastektomii YES! Zostały zaprojektowane zgodnie ze współczesnymi potrzebami wszystkich kobiet. W miseczkach biustonosza znajdują się dwie pary specjalnych kieszonek, dostosowanych do każdego rodzaju protezy. Kieszonka u góry biustonosza pozwoli Ci na jej wygodne wsunięcie, a dzięki dolnej kieszeni będziesz mogła swobodnie dostosować jej położenie.

Aby zapewnić dodatkowy komfort, stroje kąpielowe po mastektomii nie posiadają twardych, uciskających fiszbin, zapewniając pełną swobodę ruchów. Charakteryzują się one także wyższym mostkiem I szerzej rozstawionymi miseczkami, co znacznie wpływa na wygodę noszenia. Sprawdź także ofertę biustonoszy z kolekcji YES, które będą wspierać Cię w codziennych wyzwaniach.

Uniwersalność I dyskrecja

Wszystkie stroje kąpielowe po mastektomii zaprojektowane zostały tak, by niczym nie różniły się od normalnego kostiumu. Nie musisz rezygnować z ciekawych wzorów I kolorów na rzecz funkcjonalnej konstrukcji. Sprawdź szeroką ofertę naszych strojów kąpielowych dla kobiet po mastektomii I poczuj niezwykłą pewność siebie, bez względu na okoliczności.

Stroje kąpielowe po mastketomii zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami, abyś mogła cieszyć się modą w każdej sytuacji. Bez problemu dopasujesz górę od bikini do dowolnego dołu. Mieszaj, dobieraj, baw się swoją stylizacją!