Majtki biodrówki i bokserki

Majtki biodrówki i bokserki

Sortuj przez

MAJTKI BIODRÓWKI I BOKSERKI

Odkryj wszystkie biodrówki I bokserki na Etam.pl

Wiedząc, że bielizna często ma więcej niż jedno zastosowanie, w Etam zaprojektowaliśmy aż 9 niezwykłych form, które spełniają najróżniejsze potrzeby. Biodrówki i bokserki, znane także jako shorty, idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji.

Czym charakteryzują się biodrówki i bokserki?

Biodrówki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez klientki fasonów. Dzięki szerszemu zakryciu bioder dają subtelny efekt modelowania, jednocześnie podkreślając krągłości pośladków. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na model koronkowy, czy z neutralnej bawełny, otrzymasz gwaratowany efekt wygody i mocnego wsparcia przez cały dzień. Idealne na co dzień, kiedy potrzebujesz pełnego zakresu ruchu. Wybierz biodrówki od Etam i ciesz się wymodelowaną sylwetką i podkreśloną krzywizną pośladków.

Bokserki, czyli fason znany również jako boy-leg, charakteryzuje się przede wszystkim dłuższą nogawką, a w związku z tym również większym zakryciem pośladków. Maskują biodra i w delikatnie większym stopniu również brzuch. Dłuższe nogawki idealnie sprawdzą się także w przypadku osób z szerszymi biodrami, idealnie zapobiegając otarciom na udach. W tym celu oprócz bokserek idealnie sprawdzą się także szorty bikery, dostępne w kategorii bielizny modelującej.

Wyjątkowe promocje

Nie zapomnij skorzystać z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla członków programu lojalnościowego Etam Connect. Zaloguj się do swojego konta i kupuj więcej, płacąc mniej! Decydując się na zakup trzech par dowolnych majtek, zapłacisz tylko za dwie! Mieszaj, dobieraj i łącz w niepowtarzalne zestawy tak, byś była przygotowana na każdą okazję.

Sprawdź także najnowszą kolekcję bielizny menstruacyjnej i skorzystaj ze zniżki -69 PLN przy zakupie trzech sztuk. Zrezygnuj z jednorazowych środków higienicznych i wspieraj planetę, jednocześnie oszczędzając pieniądze! Nasza bielizna menstruacyjna zapewni Ci ochronę nawet do 12 godzin, gwarantując jednocześnie komfort i poczucie kobiecości przez cały czas noszenia.

Zapoznaj się z regulaminem promocji tutaj.