Sortuj przez

MAJTKI Z WYSOKIM STANEM

Odkryj wszystkie majtki z wysokim stanem na Etam.pl

Majtki z wysokim stanem to nie tylko funkcjonalność, ale i wygoda. Wybierz bieliznę od Etam i mieszaj, dobieraj, twórz wyjątkowe zestawy, zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz. Niepowtarzalna gwarancja stylu, jakości i wygody.

Nie tylko wymodelowana sylwetka

Choć najwięcej osób decyduje się na zakup bielizny z wysokim stanem aby subtelnie maskować brzuch i biodra, to w Etam chcemy pokazać, że nie jest to jej jedyne przeznaczenie. Przede wszystkim majtki te są niezwykle wygodne, idealne na męczący dzień, jak i domowy relaks.

Nasze majtki z wysokim stanem udowadniają także, że w tym fasonie także możesz czuć się seksownie. Wybierz zmysłową, elegancką koronkę, lśniącą satynę lub ekskluzywny jedwab dla codziennego szyku. Majtki z wysokim stanem znajdziesz także w wyjątkowej kolekcji MAMA, która wspiera kobiety w wejściu w macierzyństwo. Jeżeli jednak efekt płaskiego brzucha jest tym, na czym Ci zależy, koniecznie sprawdź ofertę bielizny modelującej.

Wyjątkowe promocje

Nie zapomnij skorzystać z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla członków programu lojalnościowego Etam Connect. Zaloguj się do swojego konta i kupuj więcej, płacąc mniej! Decydując się na zakup trzech par dowolnych majtek, zapłacisz tylko za dwie! Mieszaj, dobieraj i łącz w niepowtarzalne zestawy tak, byś była przygotowana na każdą okazję.

Sprawdź także najnowszą kolekcję bielizny menstruacyjnej i skorzystaj ze zniżki -69 PLN przy zakupie trzech sztuk. Zrezygnuj z jednorazowych środków higienicznych i wspieraj planetę, jednocześnie oszczędzając pieniądze! Nasza bielizna menstruacyjna zapewni Ci ochronę nawet do 12 godzin, gwarantując jednocześnie komfort i poczucie kobiecości przez cały czas noszenia.

Zapoznaj się z regulaminem promocji tutaj.