Essentials: miksuj i łącz!

Essentials: miksuj i łącz!

Klasyczne kształty i wyjątkowa kolorama: kolekcja basicowych strojów kąpielowych została wykonana z ekologicznego, szybkoschnącego materiału. Noś jako total look lub miksuj i łącz kolory i wzory!

Filtrujesz według

Sortuj przez

ESSENTIALS: MIKSUJ I ŁĄCZ!

Odkryj całą kolekcję Essentials na Etam.pl

Kolekcja Essentials to ponadczasowy must-have każdej letniej garderoby. Klasyczne kroje I neutralne kolory sprawią, że z łatwością stworzysz idealny zestaw. W total look lub mix&match – kostium kąpielowy dostosowany do Ciebie I Twoich preferencji!

Modne innowacje

Kolekcja Essentials to nie tylko najnowsze trendy, ale także niezwykle praktyczne innowacje. Dzięki technologii szybkoschnącego materiału możesz bez problemu wrzucić swój strój do torby plażowej, bez obaw o przeciekanie. Kostium kąpielowy, którego specjalny proces produkcji sprawił, że nie zatrzymuje wody. Koniecznie sprawdź również innowacyjną kolekcję One Size z grubego, teksturowanego materiału, dopasowującego się do każdej sylwetki.

Wybieraj spośród 3 form biustonoszy kąpielowych I 4 majtek, w tym bikini z regulowanym stanem: niskim, średnim, lub wysokim. Wystarczy, że odpowiednio podwiniesz materiał, aby dopasować sposób noszenia do własnych preferencji. Kolekcja Essentials jest więc idealna dla każdego typu sylwetki, bez względu na to czy chcesz podkreślić swoje kształty I odsłonić nieco więcej skóry, czy wolisz postawić na efekt modelujący z wyższym stanem.

Nie musisz się martwić, jeżeli wciąż nie jesteś pewna, który model wybrać. Sprawdź nasz niezwykle praktyczny przewodnik po wszystkich fasonach I znajdź idealny model nie tylko dla potrzeb swojej sylwetki, ale także własnych upodobań. Żadna kolekcja nie będzie miała przed Tobą tajemnic!