Korzyści i gwarancje

 

Bezpieczne płatności

Boisz się podawać dane swojej karty debetowej / kredytowej
W Etam możecie być pewne/i bezpieczeństwa swoich płatności!

Etam współpracuje z firmą ADYEN, która spełnia standard bezpieczeństwa SSL.
Twoje poufne dane (numer karty, data ważności) są przesyłane po zaszyfrowaniu bezpośrednio na serwer ADYEN i nie są nigdy przesyłane na nasz serwer. Serwer ADYEN jest samodzielnie połączony z serwerami banków w każdym kraju.

Płatność pobierana w dniu wysyłki zamówienia

W przypadku płatności kartą kredytową / debetową kwota zakupów nie jest pobierana do momentu wysłania zamówienia. Gdyby brakowało jakiejś pozycji, zostanie ona automatycznie potrącona z Twojego polecenia zapłaty (w przypadku płatności za pośrednictwem Paypal zwrócimy kwotę za brakującą pozycję).

Darmowa dostawa od 220 PLN

Etam dostarcza swoje produkty do ponad 20 krajów europejskich.
Koszty wysyłki zależą od kraju dostawy.
Na terenie Polski darmowa dostawa kurierem obowiązuje do zakupów od 220 PLN.
Po więcej informacji na temat dostawy: kliknij tutaj.

30 dni na zmiane decyzji

Kupując online na Etam.pl zawsze możesz zmienić zdanie!

Zwroty zakupów dokonanych online możliwe są w ciągu 30 dni od daty zakupu lub w ciągu 14 dni od daty jego odebrania (od kuriera / ze sklepu).
Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze wszystkimi naszymi warunkami wymiany i zwrotu pieniędzy.

Dostawa kurierem na wskazany adres lub do salonu Etam*

W zależności od preferencji masz możliwość złożenia zamówienia z dostawą do dowolnego salonu Etam na terenie Polski, z dostawą kurierem InPost lub kurierem DHL Express.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych metodach dostawy.

Realizacja zamówienia w 4 - 8 dni roboczych

Zamówienia realizujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku.
Zamówienia są przetwarzane i pakowane w naszym magazynie we Francji. Wysyłamy zamówienie w ciągu 2 do 3 dni roboczych (z wyłączeniem okresu wyprzedaży).
Następnie czas dostawy zależy od wybranej metody dostawy (zapoznaj się ze wszystkimi metodami dostawy poniżej). Zwykle dostawy nie przekraczają 5 dni roboczych.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych metodach dostawy.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dane zapisywane na tej stronie są przeznaczone wyłącznie dla Etam. Zgodnie z ustawą o ochronie danych nr 78-17 z dnia 6 stycznia 1978 r. masz prawo do wglądu i zmiany oraz usunięcia wszystkich swoich danych w dowolnym momencie. Możesz zaakceptować lub odmówić wykorzystania tych danych przez obsługę klienta Etam lub przez osoby trzecie. Aby to zrobić, wystarczy poprosić o to, podając swoje dane kontaktowe, e-mailem na adres serviceclient@etam.com lub pocztą na adres: Etam.com, 57-59 rue Henri Barbusse - 92614 Clichy Cedex - Francja.