Moje korzyści i gwarancje

 

W 100% bezpieczne płatności

Każdy czasem waha się przed podaniem numeru swojej karty płatniczej w internecie.
W Etam.pl zwracamy na to szczególną uwagę, nam możesz zaufać!

 

Etam pracuje od lat z partnerem ADYEN, który dba o standard bezpieczeństwa SSL.
Twoje poufne dane (nr karty, data wygaśnięcia) są przesyłane po zaszyfrowaniu bezpośrednio na serwer ADYEN i nie są w żadnym wypadku przesyłane na nasz serwer. Serwer firmy ADYEN jest podłączony bezpośrednio do serwerów banków w poszczególnych krajach.

Pobranie środków w momencie wysyłki

Jeśli płacisz kartą płatniczą, kwota zamówienia jest pobierana w momencie jego wysyłki. Jeżeli zdarzy się taka sytuacja, iż będzie brakowało jakiegoś produktu z zamówienia, kwota potrącenia na Twojej karcie będzie automatycznie niższa (W przypadku płatności Paypal lub dotpay, zwrócimy Ci należności zgodnie z wartością brakującego produktu).

Darmowa dostawa do sklepów Etam

Dostarczamy zamówienia na terenie Polski. Koszty dostawy zależą od metody płatności i sposobu dostawy.
Przy odbiorze w sklepie dostawa jest darmowa! 
Aby zapoznać się z kosztami dostaw, kliknij-tu.

30 dni na zmianę decyzji

Z Etam.pl masz prawo do zmiany decyzji!

Licząc od daty Twojego zamówienia, masz aż 30 dni na zmianę decyzji, czyli odstąpienia od umowy (produkt nie może być używany i powinien zostać dostarczobny do jednego z naszych sklepów w Polsce).
Kliknij-tu, aby zapoznać się ze sposobami zwrotu produktów.

Łączny czas realizacji zamówienia od 3 do 8 dni roboczych

Pakujemy zamówienia od poniedziałku do piątku.
Wysyłamy zamówienia w ciągu 3-4 dni roboczych (poza okresami specjalnymi jak wyprzedaże: 5-6 dni).
Ponadto czas dostawy zależy także od wybranego sposobu dostawy (zobacz sposoby dostawy poniżej). Zawsze staramy się aby czas dostawy nie przekroczył 8 dni.
Kliknij-tu, aby dowiedzieć się więcej o naszych sposobach dostawy.

Dostawa do domu lub do sklepów Etam

W zależności od preferencji, masz możliwość odebrania zamówienia wysłanego kurierem bezpośrednio w domu lub w pracy albo w jednym ze sklepów Etam.
Kliknij-tuaby dowiedzieć się więcej o naszych sposobach dostawy.

Zaufanie

Dane zapisane na tej stronie są przeznaczone wyłącznie dla Etam. Zgodnie z ustawą z dnia 6 stycznia 1978 z zmianami o ochronie danych osobowych Informatique et Libertés n° 78-17 , masz w każdej chwili prawo do do dostępu i poprawiania swoich danych, jak również do żądania ich usunięcia. Możesz zaakceptować lub odrzucić wykorzystanie takich danych przez serwis Etam lub przez osoby trzecie. Aby to zrobić, wystarczy napisać do nas, podając swoje dane na adres poczty elektronicznej: dok@etam.pl lub na adres pocztowy: Etam.pl, 57-59 rue Henri Barbusse - 92614 Clichy Cedex - Francja.