Bielizna modelująca

Bielizna modelująca

Sortuj przez

BIELIZNA MODELUJĄCA

Odkryj całą kolekcję bielizny modelującej na Etam.pl

W Etam oferujemy wiele różnych modeli bielizny na każdą sytuację. Kolekcja modelująca podkreśli wszystkie Twoje największe atuty, jednocześnie maskując brzuch i biodra. Sprawdź szeroką ofertę i wybierz fason idealny dla ciebie.

Różne stopnie podtrzymania

Bielizna modelująca od Etam oferuje różne stopnie podtrzymania, aby dopasować się idealnie do Twoich potrzeb. Każdy z nich gwarantuje jednak wyszczuploną sylwetkę, z jednoczesnym zapewnieniem komfortu przez cały czas noszenia bielizny.

Sprawdź także ofertę bielizny bawełnianej dostępnej już od 39,90 PLN i uzupełnij swoją szufladę o majtki idealne na każdą okazję. Tangi, figi czy biodrówki? Ty decydujesz!

Różnorodność fasonów

Oprócz klasycznych majtek modelujących w naszej ofercie dostępne są także halki, szorty bikery, body modelujące i kombinezony. Szeroka oferta sprawi, że będziesz przygotowana na każdą sytuację, bez względu na to, czego potrzebujesz.

Wszystkie produkty są również stworzone z przyjemnych i wygodnych materiałów, takich jak bawełna i poliamid. Wybierając bieliznę wyszczuplającą marki Etam, otrzymujesz także gwarancję dyskrecji. Dzięki laserowemu cięciu majtki pozostają niewidoczne pod ubraniem, zapewniając dodatkowy komfort.